Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

3D Yapı Dekorasyon olarak yaptığımız işin iç mimarlıktan öte İNSANA Odaklı anlayış gerektirdiğine olan inancımızla mekânlara sanatla dokunuyor, onlara kişilik kazandırıyoruz.

3D Yapı Dekorasyon hizmetler olarak, uygulama aşamasına geçmeden önce planlama yaparak işe başlıyoruz.  Dekorasyon uygulama aşamasında oluşabilecek hataları en aza indirgeyerek müşterimizi memnun etme çabası içerisinde hareket ediyoruz.  Hem görsellik, hem de kullanım amaçları planlamada dikkate alınmaktadır. Yaşadığımız alanlar gün geçtikçe değişiyor ve yenileniyor, bizler de her yeniliğe uygun altyapıya sahip bir firma olarak faaliyet yürütmekteyiz.  İster klasik çizgilerde,  ister modern çizgilerde isteğe göre tasarımlarımız bulunmaktadır.  Yaptığımız uygulamalarda geçmişten günümüze edindiğimiz deneyim ve tecrübe ile sizlere daha iyi ve rahat yaşama alanları oluşturma sorumluluk bilinci ile hareket ediyoruz.

3D Yapı Dekorasyon olarak, yaptığımız işlerin hem ekonomik boyutunu düşünüyor, hem de garanti kapsamına alıyoruz. Böylece müşterimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına da önlem almış oluyoruz.

İNSANA DEĞER VERİYORUZ
İlham veren projelerimiz ile kentin yaşam kalitesine ve marka değerine katkı yapmak.

ZAMANI ÖNEMSİYORUZ;
Proje geliştirmeden anahtar teslimine kadar her adımda, kaliteden taviz vermeden; takım çalışmasına olan inancımızla, tedarikçilerimiz, iştirakçilerimiz ve müşterilerimiz ile güven ve saygıyı temel alan kalıcı ilişkiler inşa etmek.

“Çağdaş, Modern ve Kaliteli yapılar inşa eder” 3D Boya Dekorasyon olarak belirlediğimiz felsefemizle; gerçekleştirdiğimiz projelerimizde takım çalışmasına olan inancımız, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, iştirakçilerimiz ve müşterilerimiz arasında oluşturduğumuz yapı ile öncelikle “modern ve kaliteyi” inşa ediyoruz.

ABS ALÇI
AKILLI YAPI
BOSTİK
DYO BOYA
ENTEGRE HARÇ
HES KABLO
İZOCAM
LAFARGE
MARDAV
ODE YALITIM
POLİSAN BOYA
SIEMENS
SİKA İZOLASYON
USG
YASAN BOYA
YKS